Wizz Air закликав літати з ним, бо це найекологічніше

Авіакомпанія надіслала листа своїм клієнтам, в якому закликала робити екологічний вибір щодо польотів. «Коли вам не потрібно летіти, будь ласка, не літайте. А коли ви це робите, летіть «найзеленішими», – йдеться в листі за підписом засновника і генерального директора Йожефа Вараді.

У листі також зазначено, що Wizz Air прагне обслуговувати дедалі більше пасажирів щодня і робити це найбільш екологічно. Компанія наводить сім причин, чому Wizz Air є найбільш екологічним вибором.

«Пасажир, який подорожує з нами, матиме в середньому 57,2 грама CO2 на кілометр (до COVID-19). Якби кожна авіакомпанія була такою ж ефективною, як ми, європейські викиди CO2 від авіації зменшилися б на 34% за ніч», – пише голова Wizz Air.

Wizz Air також зауважує, що не літає напівпорожніми літаками, щоб уникнути непотрібного забруднення. У лоу-кост перевізника немає крісел бізнес-класу – ще один приклад непотрібних викидів.

Також серед наведених переваг: «Ми літаємо тільки прямими маршрутами. Один зліт – одна посадка, без пересадок, без додаткового спалювання палива. Ми використовуємо двигуни та літаки світового класу, що дуже важливо для низького рівня викидів. У нас наймолодший і найсучасніший флот серед європейських авіакомпаній-конкурентів з понад 50 літаками».

У Wizz Air також кажуть, що жоден з їх маршрутів не має альтернативи у вигляді прямого поїзда, що долає шлях менше за чотири години.

«Тому наступного разу, коли ви літатимете, я закликаю вас шукати факти та технології сьогодення, а не туманні обіцянки на майбутнє. Я впевнений, що ви зробите правильний вибір», – фіналізує Йожеф Вараді.

фото: wizzair.com

Читати також: