Агенція змін Responsible Future

– змінюйся, доки тебе не змусили до цього –

Ми – консалтингова компанія, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку.  Наша мета – допомогти компаніям державного і приватного сектору в Україні бути відповідальними, адаптувати бізнес-стратегії до нових реалій, уникнути ризиків, перетворивши їх на нові можливості для зростання і конкурентні переваги, а також донести їх до зацікавлених сторін. Задля цього ми застосовуємо провідний світовий досвід.

Стратегія сталого розвитку – це необхідність, яку усвідомили прогресивні компанії і встановили довгострокові цілі в контексті екологічних, соціальних та економічних вимірів. Сьогодні це так само важливо, як дотримання вимог закону, чистота походження активів, ділова репутація тощо. Вже завтра це впливатиме на відносини з інвесторами і довіру споживачів, на вартість бренду і успіх бізнесу в цілому.

Проводимо відкриті лекції і корпоративні семінари зі сталого розвитку. Ви дізнаєтесь, що слід розуміти під sustainable development  & resilience, як запровадити його принципи, а також чому це важливо саме сьогодні.

Допомагаємо підготувати стратегії, політики і плани сталого розвитку, інтегрувати цілі сталого розвитку у діяльність вашого підприємства. Звісно, якщо плануєте працювати не тільки на прибуток, а і бути трендсеттерами чи хедлайнерами змін.

Будуємо комунікацію з зацікавленими сторонами. Зокрема, ідентифікуємо і створюємо мапу стейкхолдерів (акціонери, партнери, клієнти, працівники, суспільство тощо) і  залучаємо до розмови про ваш бренд і те, як ваші продукти та послуги впливають на їхнє буття.

Сприяємо у винайденні й реалізації сталих рішень, програм, проектів, що створюють нову, додану цінність товарів й послуг за рахунок управління економічним, соціальним і екологічним впливом.

Шо це?! Це новий комунікаційний формат документу, який у цифрах і фактах розповідає про те, як ваша компанія або інституція впливає на суспільство та навіть планету. Так, ми вміємо робити це за міжнародними стандартами, наприклад, GRI, як того вимагають ваші іноземні партнери! До того ж, створюємо круті не лише за змістом, а і за дизайном онлайн-проекти про ваші досягнення. Ну, якщо дуже-дуже попросите, то можемо надрукувати, але тільки на вторинному папері!

Клавдия Шевелюк

Бажаєте стати частиною позитивних змін і не залишитися згодом частиною глобальних проблем? Ми точно знаємо, як це зробити стратегічно і креативно.

Нині ми з вами стаємо свідками наймасштабніших трансформацій на планеті за всю її історію. І іншго шансу змінитися вже не буде...

Клавдія Шевелюк,
засновниця Responsible Future і консультантка зі сталого розвитку

Якісна зміна впливу людини на навколишнє середовище – це запорука позитивної зміни якості нашого життя.

Олена Балбекова,
експерт з питань економіки зміни клімату та відновлювальної енергетики

НАШІ ПАРТНЕРИ ТА ДРУЗІ

Sustinere 
(Естонія) 

Sustainability Sweden (Швеція) 

SustainableLeadershipLaboratory

Sustainable Leadership Lab.
(Швеція)

22 Initiative 
(Швеція)

Circular Economy Club

ВУМ
(Україна)