Інформаційний простір Responsible Future

– просто про сталість –

Це – комунікаційний проєкт, мета якого – розповісти про глобальні тренди зі сталого розвитку й успішний досвід екологічних і соціальних перетворень в Україні і світі. На прикладах країн і міст, кейсах міжнародних і українських компаній ми розповідаємо, як можна бути економічно успішним і водночас позитивно впливати на довкілля і суспільство.

Діліться своїми далекоглядними планами, запровадженими проєктами, позитивними трансформаціями та надихайте інших на досягнення цілей сталого розвитку – надсилайте інформацію на нашу поштову скриньку. Керівник проекту – Лідія Ігнатова.

Агенція змін Responsible Future

– змінюйся, доки тебе не змусили до цього –

Ми також – консалтингова компанія, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку.  Наша мета – допомогти компаніям державного і приватного сектору в Україні бути відповідальними, адаптувати бізнес-стратегії до нових реалій, уникнути ризиків, перетворивши їх на нові можливості для зростання і конкурентні переваги, а також донести їх до зацікавлених сторін. Задля цього ми застосовуємо провідний світовий досвід.

Стратегія сталого розвитку – це необхідність, яку усвідомили прогресивні компанії і встановили довгострокові цілі в контексті екологічних, соціальних та економічних вимірів. Сьогодні це так само важливо, як дотримання вимог закону, чистота походження активів, ділова репутація тощо. Вже завтра це впливатиме на відносини з інвесторами і довіру споживачів, на вартість бренду і успіх бізнесу в цілому.