Wizz Air пропонує пасажирам компенсувати викиди вуглецю

Угорський лоукост Wizz Air запустив новий екологічний збір, сплачуючи який пропонує пасажирам зменшити негативний вплив свого рейсу на довкілля і підтримати кліматичні проєкти зі скорочення викидів СО2 по всьому світу.

Зокрема, на сторінці Care More пасажири можуть розраховувати вплив свого польоту на довкілля і компенсувати викиди вуглецю, сплативши добровільний збір. Натомість отримати сертифікат, що підтверджує компенсовані пасажиром викиди.

Ініціатива реалізується в партнерстві з технологічною компанією CHOOOSE (Осло, Норвегія), що спеціалізується на кліматичних технологіях.

«Ми раді запропонувати нашим пасажирам екологічно чистий вибір авіаперельотів. Коли ви летите на Wizz, ви летите на молодому флоті новітніх технологій, який сприяє постійному скороченню викидів вуглецю, а ми пишаємося тим, що вже маємо один із найнижчих рівнів викидів в Європі», – каже Меріон Джеффруа (Marion Geoffroy), головна коропоративна директорка Wizz Air.

За даними Wizz Air, її викиди вуглекислого газу є найнижчими серед європейських авіакомпаній у 2019 фінансовому році (57,2 г / км на пасажира) завдяки новому парку літаків.

фото: wizzair.chooose.today