ПРООН і «ПлюсПлюс» запускають мультсеріал про екологію

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та телеканал «ПлюсПлюс» об’єднали зусилля для сприяння обізнаності про довкілля серед дітей та їхніх батьків, а також про сталий спосіб життя.

Робитимуть вони це за допомогою анімаційного мультсеріалу про екологію «Еко ПлюсПлюс». Усі серії доступні онлайн, а також транслюються на телеканалі. Передбачено також інші спільні освітні проєкти в майбутньому.

За словам Постійної представниці ПРООН в Україні Дафіни Ґерчевої, серіал створено для «молодого покоління українців, які одного дня будуть відповідати за торгівлю, виробництво та очолювати керівництво країни». «Будучи дітьми, вони вже можуть замислитися над сталим розвитком, що допоможе їм приймати правильні рішення у майбутньому», – каже вона. 

Група 1+1 media, якій належить телеканал «ПлюсПлюс», надаватиме інформаційну підтримку, спрямовану на екологічну освіту та використовуючи медіаресурси групи. Початковий термін співпраці – два роки та може бути продовжений за домовленістю сторін та на попередньо погоджених умовах.

Читати також: