Самолет вылетает из аэропорта

Air France-KLM запропонували чисті польоти з Франції та Нідерландів

З січня 2022 року авіакомпанії Air France-KLM додають екологічно чисте паливо (Sustainable Aviation Fuel, SAF) у вартість квитків – внесок, призначений для покупки цього палива і для подальшого прискорення шляху до більш сталої авіації.

Цей внесок буде застосовуватися до всіх рейсів, що прямують із Франції та Нідерландів або здійснюють транзит через них. Він становить від 1 євро за політ у межах Європи до 4 євро за міжконтинентальні рейси в економ-класі.

«Одночасно з додаванням SAF до всіх наших квитків, ми також запропонуємо нашим клієнтам, які купують квитки онлайн, можливість скоротити викиди CO2, інвестуючи в додаткове екологічно чисте авіаційне паливо. Це означає, що кожен може вирішити, наскільки екологічно він хоче літати», – прокоментував Ерік Анконетті, генеральний директор Air France -KLM у країнах СНД.

В Air France і KLM переконані, що використання екологічно чистого авіаційного палива стане одним із основних факторів для досягнення мети «чистого нуля» до 2050 року, оскільки ці нові невикопні види палива можуть скоротити викиди CO2 в атмосферу на 75% протягом усього життєвого циклу.

Нині виробництво SAF у світі покриває лише близько 0,1 % від загального обсягу палива, яке використовується в авіаційній промисловості.

У 2022 році група Air France -KLM планує більш ніж удвічі збільшити загальне використання екологічно чистого авіаційного палива.

sustainabilityreport2020.airfranceklm.com

 

Читати також: