Ukrainian Fashion Week оголосила конкурс sustainable-дизайнерів

Під час Ukrainian Fashion Week, що відбуватиметься 31 серпня – 3 вересня, буде оголошено переможців проєкту BE SUSTAINABLE! Space. Вже відкрито конкурс серед молодих дизайнерів, які обрали для себе відповідальну моду.

«Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Ми хочемо запросити 20 молодих sustainable-дизайнерів взяти участь у BE SUSTAINABLE! Space та представити повний лук в інтерактивному просторі на головній локації Ukrainian Fashion Week протягом усього Тижня моди», – кажуть організатори.

Заявки можна надсилати до 17 серпня. Участь у BE SUSTAINABLE! Space є безкоштовною. Однак дизайнери та бренди повинні відповідати таким вимогам: sustainability як головна складова ДНК, українське походження бренду та локальне виробництво, робота на ринку від року до п’яти, активні профілі у соціальних мережах,   освіта у сфері моди, мистецтва, дизайну або досвід роботи у сфері моди, мистецтва, дизайну, а також мати досвід участі у професійних заходах (виставки, тижні моди, спеціалізовані маркети тощо).

Нагадаємо, минулого разу на Ukrainian Fashion Week у Києві консультантка зі сталого розвитку, засновниця Агенції змін Responsible Future Клавдія Шевелюк під час свого виступу на саміті BE SUSTAINABLE! зібрала повну залу молодих підприємців, виробників, дизайнерів, стилістів, студентів, які цікавляться сталою модою.

Клавдія Шевелюк

«Сталі товари і послуги – це майбутнє. Вони кращі для бізнесу, споживачів і планети – саме таких товарів сьогодні вимагають ваші покупці. Вже сьогодні зрозуміло, що споживачі воліють бачити більш відповідальні бренди – такі, що будуть підтримувати або вирішувати соціальні проблеми або проблеми довкілля», – наголосила вона під час своєї лекції «Стратегія сталої моди: від вирощування сировини до безпечної утилізації».

Читайте також: