Burberry коллекция

Burberry припиняє спалювати непроданий одяг і відмовляється від хутра

Британський бренд Burberry офіційно завив про припинення практики спалювання одягу, що залишається непроданим наприкінці року. Компанія також обіцяє не використовувати хутро тварин.

«Зобов’язання ґрунтується на цілях, які ми поставили в минулому році як частину нашої п’ятирічної програми відповідальності і підтримується нашою новою стратегією. Ми вже повторно використовуємо, відновлюємо, віддаємо нужденним або переробляємо продукцію, яка не продається, і ми продовжимо поширювати цю практику», – ідеться в прес-релізі Burberry щодо утилізації нерозпроданого одягу і позитивних змін.

У травні 2018 року бренд Burberry став головним партнером ініціативи Make Fashion Circular Initiative, яку започаткувала Ellen MacArthur Foundation. Також укладено унікальне партнерство з компанією Elvis & Kresse, яка підтримує сталу розкіш і виробляє sustainable luxury сумки. Компанії домовились про те, що протягом наступних п’яти років 120 тонн шкіри буде перероблено на нові продукти.

Окрім того, бренд підтримує фундацію Burberry Foundation у створенні Burberry Material Futures Research Group спільно з Королівським коледжем мистецтв (Royal College of Art) задля винайдення нових сталих матеріалів.

«Ми продовжуємо інвестувати в громади, від підтримки молоді в ​​неблагополучних районах Лондона та Йоркшира до розвитку більш інклюзивної та сталої кашемірової промисловості в Афганістані. Ці зусилля визнані включенням Burberry до індексу сталості Dow Jones вже третій рік поспіль», – кажуть в Burberry.

За даними преси, у 2017 році дизайнерський бренд Burberry спалив непроданого одягу на $36,5 млн.

Щодо хутра, то Burberry також підтверджує, що відтепер не використовуватиме натуральне хутро. У дебютній колекції Riccardo Tisci для Burberry його вже не буде. «І ми поступово приберемо вже вироблені натуральні вироби з хутра», – зобов’язалась компанія.

На сьогодні від використання натурального хутра також відмовилися світові бренди Stella McCartney, Armani, Gucci, Michael Kors, Jimmy Choo, Ralph Lauren,  Hugo Boss та інші.

Фото: burberryplc.com