климатические часы

Розроблено годинник, що відслідковує кліматичні зміни

Годинникові майстри впевнені, що сталий розвиток не менш важливий за потужний годинниковий механізм. Компанія Veldt, Inc. презентувала свій новий розумний годинник Luxture Aarde, в якому є функція Climate Action Reminder. Він розраховує середньодобову температуру країн відповідно до Паризької угоди і показує контраст між минулим і сьогоденням.

Ця оригінальна функція в годиннику має на меті підвищити обізнаність про вплив і нагадати про можливість зробити свій внесок у боротьбу з потеплінням. «Температура Землі підвищувалася протягом багатьох років внаслідок діяльності людей, руйнуючи наші екосистеми і продукуючи викиди парникових газів, CO2. Глобальне потепління і зміни клімату триватимуть, кидаючи темну тінь на майбутнє Землі, якщо люди не відкорегують свою діяльність», – каже виробник.

На відміну від інших сучасних розумних годинників, Luxture Aarde використовує комбінацію світлодіодних ламп, вбудованих у циферблат, вібрації й колір для передачі інформації.

Годинник дозволяє користуватися додатками Facebook, Instagram і WhatsApp, а також пересилати повідомлення електронною поштою, здійснювати дзвінки. Він також включає в себе можливість підключення до трьох різних календарів.

Жовті підсвічування вказують на фази місяця, а таймер Pomodoro нагадуватиме власнику зробити перерву протягом робочого дня. Крім того, Luxture Aarde отримує дані зі смартфона, щоб допомогти відстежувати показники фізичного стану, наприклад, рівень активності чи кроки.

Вартість цього витвору sustainable-мистецтва – $650-900.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

 

фото: veldtwatch.com