Магазин Apple

Apple залучає 15 компаній до свого першого акселератора з розробки інноваційних кліматичних рішень

15 компаній з усіх частин США незабаром візьмуть участь у програмі Apple Impact Accelerator, що спрямована на просування інноваційних рішень для спільнот, які найбільше постраждали від зміни клімату.

Акселератор є частиною Racial Equity and Justice Initiative з бюджетом $100 млн, який розподіляється між низкою проєктів – існуючих і нових, які належать людям із темними відтінками шкіри та спрямовані на підтримку спільнот.

Ці компанії візьмуть участь у тримісячній віртуальній програмі, а потім матимуть можливість стати постачальниками Apple з вуглецевої нейтральності.

Запропоновані рішення мають бути зосереджені на енергоефективності, сонячної енергії, зеленій хімії, переробці відходів і вирішенні інших екологічних проблем.

Серед 15 компаній – Volt Energy Utility з розвитку сонячної енергетики комунального масштабу з акцентом на малозабезпечені спільноти, виробник столів і стелажів з екологічно чистих матеріалів Bench-Tek, компанія з переробки і повторного використання GreenTek, розробник екологічно безпечної альтернативи пінополістиролу й іншим пакувальним матеріалам, який приділяє особливу увагу найму колишніх ув’язнених – Vericool, а також неурядова організація Oceti Sakowin Power Authority, яка опікається племенами сіу і розвиває відновлювані джерела енергії на Середньому Заході та в резерваціях.

В Apple кажуть, що дуже раді вітати свій перший курс і сповнені рішучості сприяти створенню більш екологічного і справедливого майбутнього для всіх людей. Мета компанії – нульові викиди до 2030 року. Тож тут воліють працювати з тими, хто готові завтра стати інноваційними лідерами і допомогти громадам адаптуватися до викликів, пов’язаних зі зміною клімату.

Читати також: 

Responsible Future допомагає компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на соціальний вплив і вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>