Фонд чистой энергетики Apple профинансировал три новых ветропарка в Китае

Фонд Apple профінансував три нових вітропарки в Китаї

Серед пагорбів Дао, що в китайській провінції Хунань, можна спостерігати вражаюче видовище: до самого горизонту вишикувалися кілька десятків вітрових турбін. Це – нові вітропарки «Конкорд-Цзіньтао» і «Конкорд-Шеньчжантан», побудовані компанією Concord New Energy Group. Кожен із них виробляє 48 МВт екологічно чистої енергії. У сусідній провінції Хубей компанія Fenghua Energy Investment Group також побудувала вітропарк потужністю 38 МВт. Три нових вітропарки стали першими проектами Фонду чистої енергетики в Китаї, що його засновано 2018 року світовим гігантом Apple.

За інформацією Apple, це перший у своєму роді інвестиційний фонд, який допомагає постачальникам реалізувати нові проекти в галузі відновлюваної енергетики. До 2022 року компанія Apple і 10 її китайських постачальників планують вкласти майже $300 млн у проекти відновлюваної енергетики загальною потужністю 1 ГВт. Три вітропарки в провінціях Хунань і Хубей забезпечать виробництво близько 10% електроенергії.

«Ми дуже раді бачити, як ці нові вітропарки вже постачають чисту енергію до китайської енергосистеми, – каже Ліза Джексон, віце-президент з екологічних, політичних і громадських ініціатив. – Ми пишаємося тим, що постачальники, які беруть участь у фонді, поділяють наше прагнення підтримувати енергетичні проекти, знижувати викиди і боротися зі зміною клімату».

Упродовж останніх років усе більше виробничих партнерів Apple ставлять за мету повністю перейти на чисту енергію при виробництві продукції для Apple. Сьогодні це вже 44 компанії в 16 країнах світу. До 2020 року  Apple і її постачальники вироблятимуть понад 4 ГВт екологічно чистої енергії – більше третини всього обсягу електроенергії, необхідної виробникам і постачальникам Apple.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

фото: apple.com