Магазин Apple

Apple випустила зелені облігації на €2,2 млрд

Технологічний гігант Apple розмістив «зелені» облігації в європейській валюті з терміном погашення 6 і 12 років. Доходи від облігацій компанія використає на розробку більш енергоефективних продуктів для подальшої переробки, а також на скорочення вуглеводних викидів своїх постачальників.

Окрім цього, як повідомляє «Єкономічна правда», в Apple пообіцяли щорічно публікувати звіт про те, як використовуються доходи від «зелених» облігацій, а також про оцінку скорочення викидів.

Нагадаємо, раніше Apple розширила свою ініціативу з навчання та підтримки постачальників, в тому числі через онлайн-платформу «Чиста енергія», яка допомагає постачальникам ідентифікувати поновлювані джерела енергії у всьому світі. Минулого року Apple також створила фонд для фінансування проектів у галузі поновлюваних джерел енергії у Китаї.

Рейтингове агентство Moody’s прогнозує, що ринок еко-облігацій перевищить очікування за підсумками 2019 року й може сягнути $250 млрд. За даними агентства, близько $63,9 млрд «зелених» облігацій випущено в усьому світі протягом третього кварталу.

Читайте також:

Фонд Apple профінансував три нових вітропарки в Китаї

Apple і її постачальники зобов’язалися повністю перейти на чисту енергію

фото: unsplash.com