Магазин Apple

Apple і її постачальники зобов’язалися повністю перейти на чисту енергію

Технологічний гігант Apple оголосив про майже дворазове збільшення числа постачальників, які взяли на себе зобов’язання повністю забезпечити своє виробництво екологічно чистою енергією. Нині загальне число таких постачальників – 44. Завдяки цьому партнерству Apple прагне до 2020 року використовувати в своєму ланцюгу постачань 4 ГВт чистої енергії, збільшивши свій прогноз потужності ще на 1  ГВт. Минулого року компанія оголосила, що всі її приміщення в усьому світі повністю переведені на поновлювані джерела енергії.

«Щоразу, коли один із наших постачальників приєднується до наших зусиль з попередження кліматичних змін і захисту навколишнього середовища, ми наближаємось до кращого майбутнього для наступного покоління, – сказала Ліза Джексон, віце-президент Apple з екологічних, політичних і громадських ініціатив. – Ми вважаємо одним зі своїх найважливіших пріоритетів, щоб усі наші постачальники відповідали саме таким екологічним стандартам, які ми ставимо собі. І сподіваємся, що наша співпраця покаже іншим компаніям, що це можливо».

Третій рік поспіль Apple оголошує про зниження обсягів викидів парникових газів від підприємств у всьому світі, в тому числі завдяки програмі «Чиста енергія». На виробництво припадає 74% від загальної кількості обсягу викидів парникових газів, тому програма Apple покликана допомогти постачальникам підвищити енергоефективність і перейти на поновлювані джерела енергії. У минулому році Apple і її постачальники взяли участь у виробництві екологічно чистої енергії, яка в сукупності дорівнювала обсягам електричної енергії, необхідної для живлення понад 600 тис будинків у США.

Apple розширила свою ініціативу з навчання та підтримки постачальників, в тому числі через онлайн-платформу «Чиста енергія», яка допомагає постачальникам ідентифікувати поновлювані джерела енергії у всьому світі. Понад 100 постачальників уже зареєструвалися на для участі в програмі. У минулому році Apple також створила перший у своєму роді фонд з 10 своїми постачальниками для фінансування проектів у галузі поновлюваних джерел енергії у Китаї.

Компанія також оголосила про значний прогрес у вирішенні екологічних проблем, виділивши $2,5 млрд у вигляді «зелених облігацій». Це – найбільша інвестиція в галузі екології серед усіх корпорацій США. Кошти спрямовано і на проекти, які Apple створила для покриття всього обсягу споживаної компанією електроенергії. Станом на січень 2019 року близько 66% відновлюваної енергії, яку використовує Apple, надходить завдяки цим інвестиціям.
Також серед проектів – установка сонячних панелей на дахах будинків в Японії, збереження природних запасів води в Орегоні і виготовлення спеціального сплаву зі 100% переробленого алюмінію, який відтепер застосовується в новітніх MacBook Air і Mac mini.

До списку нових постачальників входять: Advanced International Multitech, Arkema, AT&S, Bemis Associates, Biel Crystal (HK) Manufactory Ltd., BOE, Catcher Technology, Compal Electronics, Corning Incorporated, COSMO, DSM Engineering Plastics, ECCO Leather, Fastway Creation, Finisar, Goertek, Golden Arrow, H.B. Fuller, Hon Hai Precision Industry, Ibiden, Jabil, LEALEA Enterprise, Lens Technology, Lishen, Luxshare-ICT, Mega Precision, Nidec, Pegatron, Primax Group, Qorvo, Quadrant, Quanta Computer, RRD, RyPax, SanHuan, SDK, Solvay, STMicroelectronics, Sunway Communication, Sunwoda Electronics, Taiyo Ink Mfg. Co., tesa SE, TSMC, Wistron і Yuto.

Photo by Alexandr Bormotin on Unsplash