На перегонах Formula1 більше не буде пластикових пляшок із водою

Formula1 оголосила про розширення стратегічного партнерства з Best Water Technology (BWT), постачальником води і технологій водопідготовки. Компанія стала офіційним партнером перегонів. Обидві сторони в такий спосіб демонструють намір боротися з використанням одноразового пластику в спортивному співтоваристві і сприяти екологічним позитивним змінам.

Отже, в мехаж нового партнерства Formula1 і BWT спільно працюватимуть над досягненням мети – змагання без пластику до 2025 року і сталий розвиток цього виду спорту. В якості першого кроку BWT предоставить свої запатентовані технології спільноті F1, у тому числі – Paddock Club і Paddock, а також багаторазові пляшки з водою, які надаватимуться і працівникам, і відвідувачам.

BWT також надасть водні станції, де можна наповнювати пляшки, дозволяючи людям пити воду з-під крана, збагачену мінералами і мікроелементами.

фото: @jpvalery/unsplash.com

Responsible Future – консалтингова агенція, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку і співпрацює з багатьма лідерами бізнесу, некомерційними організаціями, ПРООН в Україні. Допомагаємо компаніям із різних секторів у розробці стратегій сталого розвитку, налагодженні комунікації зі стейкхолдерами і посиленні конкурентних позицій через управління економічним, соціальним і екологічним впливом. Замовити консультацію >>>