Біля узбережжя Айя-Напи відкрили підводний музей, щоб врятувати морський світ

Біля берегів Айя-Напи (Кіпр) створено новий підводний музей MUSAN. Він містить 93 витвори мистецтва, зроблені скульптором Джейсоном де Кера Тейлором з комбінації нержавіючої сталі і бетону з нейтральним pH, який сприяє розвитку підводного життя. Ці штучні замінники є важливою частиною збереження підводного світу.

Скульптури розташовані на глибині 8-10 метрів і призначені для залучення різноманітних морських мешканців, що також приваблює дайверів, любителів сноркелінга.

 

Проєкт створено на замовлення Департаменту рибальства та морських досліджень, муніципалітету Айя-Напи і Міністерства туризму Кіпру.

фото: MUSAN / JasondeCairesTaylor

Читати також:

Responsible Future – консалтингова агенція, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку і співпрацює з багатьма лідерами бізнесу, некомерційними організаціями, ПРООН в Україні. Допомагаємо компаніям із різних секторів у розробці стратегій сталого розвитку, налагодженні комунікації зі стейкхолдерами і посиленні конкурентних позицій через управління економічним, соціальним і екологічним впливом. Замовити консультацію >>>