Ветроэнергетика в Украине

Apple інвестує в будівництво найбільших в світі наземних вітряних турбін

Технологічний гігант Apple інвестує в будівництво двох наземних вітряних турбін у Данії, які після завершення будівництва стануть одними з найбільших в світі. Кожна з них буже по 200 метрів заввишки.

Вітряки побудують неподалік від міста Есбьерг. Вони підтримуватимуть роботу дата-центру у Виборзі. Зокрема, забезпечуватимуть роботу App Store, Apple Music, iMessage, Siri і додаткових сервісів в Європі, які повністю працюють на поновлюваних джерелах енергії. Надлишкова енергія буде надходити в данську мережу.

Нещодавно завершено ще один проєкт, що забезпечуватиме чисту енергію для дата-центру Apple. Компанія повідомила, що це одна з найбільших в Скандинавії сонячних батарей і перший данський сонячний проєкт, побудований без державних субсидій.

У липні Apple оголосила про плани досягти повної вуглецевої нейтральності впродовж наступного десятиліття. Нейтральним буде її виробничий ланцюжок постачань і життєвий цикл продуктів.

Нині 72 партнери Apple взяли на себе зобов’язання повністю використовувати поновлювані джерела енергії для виробництва продукції Apple, яка буде мати «нульовий вплив на клімат» до 2030 року.

Читайте також: