Uber вимагатиме селфі в масках від пасажирів, які хочуть замовити таксі

Сервіс спільних поїздок Uber оголосив у вівторок, що пасажири, перш ніж замовити машину, повинні будуть робити селфі та показати, що вони в масці. До кінця вересня такі правила запрацюють у США та Канаді, потім – у Латинській Америці, а згодом – поширяться на весь міжнародний ринок.

З метою запобігти поширенню коронавірусної інфекції, з травня Uber вимагає, щоб і водії, і пасажири носили маски. Втім компанія визнає, що деякі клієнти і водії порушують правила.

«Якщо в нас є люди, які все ще порушують політику, ми хочемо мати можливість перевірити їх за допомогою додаткового кроку», – сказав ABC News керівник із управління продуктами Uber Сачін Кансай.

За його словами, якщо водій повідомляє, що пасажир був не в масці, наступного разу цей пасажир повинен буде зробити селфі в масці, перш ніж замовити поїздку з Uber.

Програмне забезпечення не використовує розпізнавання облич, а тільки визначає наявний об’єкт. Зкорема, может визначити – вдягнута маска на ніс чи ні.

Компанія наполягає на тому, що все конфіденційно – вона не зберігатиме селфі та видалятиме фото через чотири дні. «Ми зберігаємо його протягом чотирьох днів через те, що можуть виникнути які-небудь проблеми або скарги», – пояснив спікер.