Apple запускає Entrepreneur Camp для темношкірих підприємців і розробників

Компанія Apple заявляє, що «незмінно підтримує представників кольорових спільнот і прагне відкрити їм раніше недоступні можливості». Тож привітала керівників 13 підприємств з розробки додатків, а також їхні команди на першій зустрічі учасників програми Entrepreneur Camp для темношкірих підприємців і розробників.

Перша програма Entrepreneur Camp стартувала ще 2019 року. Тоді це був семінар, присвячений технологіям і створенню додатків, для засновників компаній і керівників з числа «недостатньо представлених верств населення». Програма включала курс для жінок, які спеціалізуються на розробці додатків або заснували свої компанії.

Загалом мета Entrepreneur Camp – допомогти розробникам вивести додатки на новий рівень завдяки застосуванню нових технічних навичок, знань і критичної переоцінки зручності для користувачів. Для цього організовуються семінари по застосуванню технологій, індивідуальні консультації з фахівцями та інженерами Apple, а також наставництво і поради від старших керівників Apple.

Окрім того, Apple спільно з нью-йоркської венчурною компанією Harlem Capital, що спеціалізується на фінансуванні компаній на ранній стадії розвитку, якими володіють підприємці різного етнічного походження, пропонує учасникам підтримку і шефство. Це нове партнерство стало частиною ініціативи Apple по боротьбі з расовою дискримінацією Racial Equity and Justice Initiative (REJI), на яку компанія спрямує $100 млн. Ініціатива покликана відновити рівноправність і справедливість у галузі освіти, економіки і кримінального судочинства. Зокрема, розширити можливості для темношкірого населення країни і виростити покоління керівників з представників різних спільнот.

«Ці приголомшливі розробники і бізнесмени втілюють підприємницький дух, властивий кольоровій спільноті», – сказала Ліза Джексон, віце-президент Apple з питань екології, політики і соціальних програм, керівник ініціативи REJI. – Їхні додатки вже показали, що програмування може змінювати світ на краще, і ми пишаємося можливістю підтримати їх, знаючи, як багато розробників надихнеться їх прикладом».

Ціль 10. Скорочення нерівності

фото: apple.com

Читати також про Apple: