ЄС планує оголосити кінцеву дату для бензинових і дизельних авто

Європейський Союз у середу має намір запропонувати заходи в межах широкого кліматичного пакету, які сигналізують про закінчення продажу бензинових і дизельних автомобілів протягом 20 років і прискорюють перехід на електромобілі.

Багато автовиробників вже оголосили про величезні інвестиції в електрифікацію, частково в очікуванні більш жорстких цілей щодо викидів, але хочуть знати, чи підтримає їх ЄС, побудувавши громадські зарядні станції, і як скоро він захоче, щоб автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння припинили випускати.

«До 2040 року моделі більшості автовиробників у будь-якому разі будуть здебільшого електрифіковані», – сказав Нік Паркер, керуючий директор консалтингової компанії AlixPartners, якого цитує Reuters.

Нагадаємо, три провідні виробники вантажних автомобілів Daimler Truck, Volvo, Traton Group і Volvo підписали угоду про встановлення і експлуатацію потужної зарядної мережі для акумуляторних електричних вантажівок і автобусів у Європі.

Volvo Cars планує виробляти з 2030 року виключно електричні автомобілі, а Volkswagen AG заявив, що припинить продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в Європі до 2035 року.

Також американська корпорація General Motors відмовиться від бензинових і дизельних авто до 2035 року, а Honda першою серед японських автовиробників публічно заявила про повне припинення продажів бензинових автомобілів до 2040 року..

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

 

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>