Фонд чистой энергетики Apple профинансировал три новых ветропарка в Китае

Johnson & Johnson переводить на чисту енергію своє європейське виробництво

Одна з найбільших у світі фармацевтичних компаній Johnson & Johnson і електроенергетичний гігант Enel Green Power España уклали угоду про покупку зеленої енергії (VPPA), яка значно прискорює просування фармкомпанії до мети – забезпечити 100% потреб в електроенергії з поновлюваних джерел до 2025 року.

За даними Enel, угоду підписано на 10 років на постачання 270 ГВтч / рік відновлюваної енергії, починаючи з січня 2023 року. Електропостачання відбуватиметься за рахунок гібридної комбінації поновлюваних джерел (вітру і сонця) від трьох електростанцій, розташованих в Іспанії.

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям проаналізувати свій вуглецевий слід і переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>

У такий спосіб Johnson & Johnson забезпечить чисту енергію для всіх об’єктів фармацевтичного бізнесу, а також у сегментах медичних приладів і здоров’я споживачів в Європі. В компанії зауважують, що здоров’я людини нерозривно пов’язане зі здоров’ям планети – здоровим людям потрібна здорова планета.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Читати також: У найближчі п’ять років світ таки відчує підвищення температури на 1,5 °C