Honda e

Honda відмовиться від продажів бензинових авто до 2040 року

Honda Motor Co. першою серед японських автовиробників публічно заявила про повне припинення продажів бензинових автомобілів і має на меті зробити це до 2040 року.

“Це дуже смілива мета, – сказав Ячіо Танака, аналітик компанії з досліджень автомобілів Fourin Ячіо Танака, кого цитує Bloomberg. Адже Honda пообіцяла випередити інших автовиробників, впроваджуючи новітні технології.

Влада країни раніше пообіцяла досягти вуглецевого нейтралітету до 2050 року. Нині проникнення електромобілів тут становить 1%, що значно нижче ніж у Китаї, найбільшому ринку електричних автомобілів у світі, де їх близько 6%.

Прогнозується, світові продажі пасажирських електромобілів мають різко зрости – до 20 мільйонів у 2025 році з 3,1 мільйона в 2020-му. Honda, яка отримує близько 56% свого доходу з Північної Америки та близько чверті з Азії, вже почала приєднуватися до потужних автовиробників за кордоном, минулого року уклавши пакт про використання акумуляторної технології General Motors Co.

Електрична стратегія Honda включає також мотоцикли. Honda планує представити три нові електричні двоколісні моделі до 2024 року, а також 10 нових автомобілів EV в Китаї протягом п’яти років (її перша серійна Honda e, випущена минулого року, має загальний обсяг продажів 10000 одиниць щороку).

фото: Honda e EV

Читайте також: