США розвиватимуть ринок електрифікації автобусів і вантажівок

15 американських штатів і округ Колумбія підписали меморандум про взаєморозуміння і зобов’язуються розробити план дій зі скорочення викидів від транспортних засобів до 2050 року. А до 2030 року проміжна мета продажу автівок із нульовим рівнем викидів – 30%.

Меморандум передбачає розвиток електричних транспортних засобів середньої і великої вантажопідйомності, серед яких – великі пікапи і фургони, вантажівки для доставки, фургони, шкільні та транзитні автобуси, а також великі вантажні автомобілі.

Документ підписали Нью-Йорк, Каліфорнія, Коннектикут, Колорадо, Гаваї, Мен, Меріленд, Массачусетс, Нью-Джерсі, Північна Кароліна, Орегон, Пенсільванія, Род-Айленд, Вермонт і Вашингтон, округ Колумбія.

Замовити корпоративний семінар і визначитися з Цілями сталого розвитку для власного бізнесу

Транспортний сектор нині є найбільшим в країні джерелом викидів парникових газів, які впливають на клімат і сприяють появі смогу в багатьох частинах США. Прискорення електрифікації вантажних автомобілів і автобусів допоможе домогтися глибокого і необхідного скорочення викидів в масштабах всієї економіки, уникнути найгірших наслідків зміни клімату і захистити здоров’я населення.

Вантажні автомобілі та автобуси складають приблизно 4% транспортних засобів на автодорогах США, але забезпечують майже чверть викидів парникових газів у транспортному секторі.

Просуваючи і інвестуючи в електричні вантажівки і автобуси, а також у заправну інфраструктуру, необхідну для обслуговування цих транспортних засобів, штати підтримуватимуть створення робочих місць і допомагатимуть будувати сталу і чисту економіку.

Читати також:

фото: governor.ny.gov