Пластиковая бутылка на берегу

Coca-Cola European Partners інвестує в стартап з переробки пластику CuRe Technology

Міжнародна компанія Coca-Cola European Partners (CCEP) з розливу і дистриб’юції безалкогольних напоїв у країнах Європи інвестувала в стартап з переробки ПЕТ-пластиків CuRe Technology (Нідердланди).

Сума інвестицій не розголошується, проте відомо, що вони дозволять CuRe Technology комерціалізувати свій завод з переробки, з якого Coca-Cola European Partners отримають більшу частину сировини для створення перероблених пляшок. Адже має намір відмовитися протягом найближчого десятиліття від первинних ПЕТ, а це – понад 200 000 метричних тонн ПЕТ.

За даними CuRe, нині 91% всіх поліефірних продуктів не переробляється через колір, забруднення або тому, що вони містять домішки. Тому його здебільшого спалюють або відправляють на сміттєзвалище.

До 2023 року Coca-Cola European Partners хочуть забезпечити, щоб принаймні 50% змісту в ПЕТ-пляшках доводилося на перероблені матеріали. Компанія взяла на себе зобов’язання збирати пляшки і гарантує, що до 2925 року вся упаковка буде на 100% придатна для повторного використання.

Раніше також повідомлялося, що компанія відмовляється від викоритання у Великобританії пластикової термозбіжної плівки на користь картонної упаковки.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво