Три автоконцерни вкладуть €500 млн у мережу зарядних станцій для електровантажівок

Три провідні виробники вантажних автомобілів Daimler Truck, Volvo, Traton Group і Volvo  підписали угоду про встановлення і експлуатацію потужної зарядної мережі для акумуляторних електричних вантажівок і автобусів у Європі. Спільна мета – ініціювати і прискорити створення зарядної інфраструктури для підвищення довіри клієнтів і підтримки переходу ЄС до використання кліматично-нейтрального транспорту.

Угода закладає основу для майбутнього спільного підприємства, яке має почати роботу в 2022 році. Протягом п’яти років сторони інвестують 500 мільйонів євро у будівництво й експлуатацію щонайменше 1700 зарядних пристроїв поруч із автомагістралями, а також в пунктах логістики та призначення.

Планується, згодом кількість пунктів зарядки буде значно збільшена – завдяки тому, що долучаться нові партнери, а також буде отримано державне фінансування.

Підприємство працюватиме під власним брендом і базуватися в Амстердамі (Нідерланди).

У нещодавньому галузевому звіті міститься заклик до створення до 15 000 високопродуктивних громадських і цільових точок зарядки не пізніше 2025 року та до 50 000 точок зарядки не пізніше 2030 року.

фото: freightliner.com

Ціль 7. Доступна чиста енергія
Ціль 9. Промисловість, інновації, інфраструктура
Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

 

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>