Усі автомобілі Volvo стануть повністю електричними до 2030 року

Компанія Volvo Cars планує виробляти з 2030 року виключно електричні автомобілі. Зокрема, націлена продавати лише преміальні електрокари, поступово відмовляючись від двигунів внутрішнього згоряння та гібридних авто.

Як повідомили Responsible Future в компанії, стратегія щодо виробництва електрокарів – це частина кліматичного плану, для зменшення вуглецевого сліду від кожного авто під час експлуатації.

«Оскільки законодавство та розширення інфраструктури зарядних станцій сприяють такій стратегії, споживачі швидше перейдуть на повністю електричні авто. Від цього прямо пропорційно залежить екологічна ситуація на планеті. Сьогодні ринок авто із ДВЗ поступово скорочується, що демонструє відмову від традиційних авто і перехід до екологічних електрокарів», – кажуть у Volvo Cars.

Перехід до повної електрифікації також передбачає посилення напрямку онлайн-продажів та сфери діджитал загалом.

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності, визначитися з пріоритетами та вийти на траєкторію сталого розвитку. Замовити консультацію >>>

Торік компанія Volvo Cars випустила свій перший повністю електричний автомобіль XC40 Recharge. Наразі вона представляє другий електромобіль – нову модель 40-ї серії.

У найближчі роки шведський виробник презентує ще додаткові електричні моделі, надалі пропонуючи ще більше нових авто. Компанія планує, що до 2025 року 50% її глобальних продажів складатимуть електрокари, решта – гібриди. До 2030 року кожен автомобіль, який продає Volvo Cars, повинен бути повністю електричним.

В компанії зауважують, що відтак відповідатимуть очікуванням клієнтів і докладуть зусиль до боротьби зі зміною клімату. Водночас Volvo продовжує скорочувати обсяги викидів вуглецю, щоб до 2040 року перейти до безпечного для клімату виробництва.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

Читати також: