Jaguar Land Rover

Jaguar повністю перейде на електромобілі вже з 2025 року

Автомобільний бренд Jaguar воліє стати до 2025 року лідером зі створення повного модельного ряду електромобілів. Компанія хоче зосередитися тільки на виробництві електромобілів. А до 2039 року автовиробник хоче побудувати бізнес із нульовим викидом вуглецю.

Відповідно до нової стратегії розвитку, яка має назву Reimagine, до 2030 року Jaguar Land Rover планує відмовитися від випуску автівок із бензиновим і дизельним двигунами. Протягом кількох років він хоче створити шість варіантів електромобіля. Так, у 2024 році на ринку з’явиться перший повністю електричний Land Rover, а в 2025 році – Jaguar.

«Наша мета – домогтися до 2039 році чистих нульових викидів вуглецю за нашим ланцюгом постачань, продукції та операцій. Ми також готуємося до очікуваного впровадження екологічно чистих паливних елементів відповідно до розвитку водневої економіки. Розробка вже ведеться, прототипи з’являться на дорогах Великобританії протягом наступних 12 місяців завдяки довгостроковій інвестиційній програмі», – йдеться в повідомленні автовиробника.

Компанія щорічно витрачатиме близько 2,5 млрд фунтів стерлінгів (орієнтовно $3,5 млрд) на технології електрифікації та розвиток пов’язаних транспортних послуг.

Sky News повідомляють, що акції материнської компанії Tata Motors після оголошення цієї новини зросли на 3%.

Нагадаємо, заборону на нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння запроваджують у багатьох країнах світу. Зокрема, в Норвегії – з 2025 року, Швеції – з 2030 року, Франції – з 2040 року.

Читати також:

фото: jaguarlandrover.com