В Україні втретє відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit

Наймасштабніший саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні, відбудеться 7 лютого. Цьогоріч – в онлайн-форматі. Він є частиною програми Ukrainian Fashion Week No Season 2021. 

Тема третього BE SUSTAINABLE! Fashion Summit – Digital Innovations and Sustainability. У новому сезоні проєкт буде представлено у вигляді відеопрезентацій колекцій sustainable-дизайнерів, а також міжнародної конференції на медіаплатформах Ukrainian Fashion Week.

«Цифрові інновації у моді – це головна рушійна сила, що приведе нас до сталого розвитку, тому сьогодні ми повинні ділитися досвідом і крокувати разом у відповідальне майбутнє», – кажуть організатори заходу.

Нову ідею ресайклінгу уніформи великих компаній, що може вирішити цю глобальну проблему, запропонували DHL Express Україна та дизайнерка бренду POSTUSHNA Юлія Постушна. На саміті буде презентовано спеціальну капсулу, яку дизайнерка розробила на основі форми DHL, що була у використанні. Цей приклад може стати революційним рішенням для переосмислення вживаного робочого одягу, а також поштовхом до колаборацій креативного сектора і промисловості.

Також під час саміту буде презентовано новий формат проведення fashion-шоу. Команди BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, FFFACE.me та сет-дизайнерка Love Curly створили AR fashion-шоу для сталого українського бренду СHERESHNIVSKA. На показі вперше в Україні буде продемонстрована міць digital-декорацій для демонстрації fashion-івентів. 

instagram.com/ukrainianfashionweek_official

 

Окрім того, 7 лютого в межах програми BE SUSTAINABLE! Fashion Summit відбудеться прем`єра фільму «Action: Sustainable Fashion: Artisanal by LITKOVSKAYA».  Спеціальний випуск присвячений сталій демікутюрній лінійці, що є одою українським текстильним традиціям.  

Друга частина проєкту – освітня, це одноденна онлайн-конференція, яка висвітлює ключові аспекти сталого розвитку. Основною метою саміту є пошук рішень для ефективного розвитку відповідальної, етичної та екологічної fashion-індустрії в Україні.

Незважаючи на всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширює формати та рівень міжнародної експертизи. Команда запускає одразу дві панелі саміту: українську та міжнародну. 

Серед запрошених спікерів – Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange, Орсола де Кастро (Orsola de Castro), засновниця та креативна директорка глобального розвитку Fashion Revolution, Джулія Вімс (Julia Weems), директорка школи моди в IED Barcelona Escola Superior de Disseny, Сабріна Ґільдехаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Дмитро Корнілов, CEO FFFACE.me, Марія Ортинська, СЕО патентно-юридичної компанії IPStyle, Паула Веґа Таґл (Paula Vega Tagle) та Алексія Планас Лі (Alexia Planas Lee), керуючі партнерки Circular Fashion Summit, Катерина Бякова та Максим Голуб, дизайнери бренду FINCH та Вадим Сидорук Генеральний директор DHL Express в Україні.

Спікери розкриють актуальні теми цифрової трансформації моди та імплементації діджитальних рішень задля створення відповідальної індустрії майбутнього.

Під час саміту також відбудеться панельна дискусія tech-стартапів від Sector X. 

Перегляд BE SUSTAINABLE! Fashion Summit є безкоштовним. Потрібно лише зареєструватися на захід.

Читати також: