Asos

Asos запускає свою першу колекцію кругового одягу

Восени інтернет-магазин Asos запускає свою першу колекцію кругового одягу. У співпраці з Центром сталої моди 29 жіночих, чоловічих і унісекс луків покликані довести, що екологічна мода – сучасна та стильна.

Круговий дизайн означає постійний цикл переробки, за якого матеріали не потрапляють на сміттєзвалища. Натомість з них виготовляють нові модні речі.

Кожна річ осінньої колекції Asos відповідає принципам замкнутого циклу, які включають безвідходний дизайн, мінімізацію відходів і переробку матеріалів.

Створюючи нову колекцію  2020 року, дизайнери Asos мали на меті мінімізувати кількість відходів, використовувати перероблені матеріали, а також створити універсальні речі, які можна компонувати наново.

Під час створення колекції також взято до уваги апсайклінг, тобто перетворення старого на нове. І завдяки використанню т.з. мономатеріалов наприкінці терміну служби кожної речі її буде легше “розібрати” та переробити.

До нової колекції увійшли сукні оверсайз і кардигани, штани, футболки, блузки, взуття і джинсовий одяг. Основні кольори сезону – коричневий, бузковий і нейтральні.

Кожна річ  має QR-код на бирці, завдяки якому можна дізнатися більше про принципи кругового дизайну і про те, як цю річ виготовлено.

Два роки тому Asos запустила спільну з Центром сталої моди, який є частиною Лондонського коледжу моди, програму, мета якої – навчити всіх дизайнерів ASOS принципам сталої моди.

фото: Asos