Сіетл заборонив газове опалення у нових будівлях

Міська рада Сіетла схвалила зміни до енергетичного кодексу, які ще більше обмежать використання природного газу в нових комерційних і багатоквартирних будинках. Зокрема, тих, що вище трьох поверхів.

The Seattle Times повідомляє, що постанова забороняє використання природного газу для опалення приміщень при новому будівництві або при заміні систем опалення в старих будівлях.

Також забороняється використання природного газу для нагріву води в нових готелях і великих багатоквартирних будинках. Натомість має бути підвищено енергозбереження, у тому числі – більш широке використання ефективних систем електричного опалення та охолодження.

Зміни в енергетичному кодексі є частиною більш широких зусиль з пошуку способів зменшити забруднення міста парниковими газами від викопних видів палива, які призводять до зміни клімату.

Раніше міська влада поставила за мету досягти нульового рівня викидів вуглецю до 2050 року.

Читати також:

фото: unsplash.com

Responsible Future допомагає компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>