Газета Helsingin Sanomat розробила шрифт, що відображає тепми глобального потепління

Для підвищення обізнаності про кліматичні зміни фінська газета Helsingin Sanomat у партнерстві з агентством TBWA\Helsinki створили шрифт Climate Crisis Font, який можна регулювати за розміром – шкала відображає темпи глобального потепління.

Шрифт є безкоштовним і завантажити його собі може будь-хто охочий. Газета вже використовувала шрифт у статтях, присвячених змінам клімату, і має намір використовувати його в майбутніх екологічних проектах.

«Наша місія полягає у тому, щоб зробити складні речі зрозумілими… ми хотіли підкріпити розмови про кліматичні зміни чимось конкретним та миттєво зрозумілим», – прокоментував Туомас Яааскеляйнен (Tuomas Jääskeläinen), арт-директор Helsingin Sanomat.

Для розробки Climate Crisis Font дизайнери взяли реальні дані танення морського льоду в Арктиці з 1979 по 2019 рік, а також прогнозовані показники до 2050 року.

За його словами, шрифт є наочним способом передачі інформації про кліматичні зміни, оскільки люди «готові більше реагувати на загрози, які ми можемо легко спостерігати».

Концепція пояснюється докладніше в цифровому відео, яке було оприлюднено в мажах кампанії:

Читати також: