Школьный урок обращения с отходами

«Фармак» запровадив онлайн-курси для учнів шкіл, щоб виховати екологічну сводомість

Фармацевтична компанія «Фармак» разом із громадською організацією «Зелена хвиля» розробили і запровадили освітній курсу для дітей з екологічних питань. Проєкт має назву «Екошкола» і має сприяти вихованню екологічної сводомості й усвідомленому ставленню до довкілля.

«Екологічна освіта для школярів – це те, що допоможе сформувати нове, екологічно свідоме суспільство», – розповіла Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку компанії «Фармак» у матеріалі MC Today.

У компанії впевнені у важливості показати дітям, що одна невелика дія навіть однієї людини може змінити світ на краще. «Можна, наприклад, відмовитися від трубочки в кафе або ходити за покупками з багаторазової сумкою», – каже Олена Зубарєва.

У пілотному проєкті взяли участь дев’ять шкіл міста Шостка, що в Сумській області. Саме тут знаходиться один із заводів «Фармак». Заняття тривали два місяці, у вихідні дні.

Проте згодом у компанії зрозуміли, що в офлайні багато школярів охопити не зможуть. Тож запустили онлайн-платформу. Курс розробляли півроку, він складається з 12 модулів, які містять відеоуроки, лекції та тести.

Навчання на онлайн-платформі триває впродовж навчального року, з вересня по травень. Курси вже пройшли майже 6 тис дітей.