samsung

Samsung розшируює в своїх TV функціонал для людей з вадами зору

Компанія Samsung отримала акредитацію «Перевірено і протестовано» (Tried and Tested Accreditation) на телевізори Smart TV від Королівського національного інституту сліпих (RNIB) у Великобританії.

Королівський національний інститут сліпих акредитує продукти, вебсайти, програми та сервіси, які відповідають критеріям доступності RNIB для користувачів з ослабленим зором. Відзнака RNIB покликана полегшити таким людям вибір пристрою, що задовольняє їхні потреби.

У компанії кажуть, що в телевізорах Samsung є ціла низка спеціальних можливостей, щоб кожен користувач міг без проблем насолоджуватися контентом – від функції Voice Guide, яка відкриває доступ до аудіопосібника з налаштувань телевізора, до функцій Multi Audio Output, завдяки яким декілька користувачів можуть встановлювати персоналізовані налаштування гучності. Також наявна функція, яка автоматично збільшує частину екрана, на якому показано перекладача мовою жестів.

 

“Усі функції доступності Samsung TV створено завдяки послідовній реалізації запитів користувачів у процесі розробки”, – запевняє Samsung.

фото: samsung.com

 

Читати також: