Samsung Galaxy S20 +

Samsung перетворив пластикові пляшки на чохли для Galaxy

Розробляючи аксесуари для серії Galaxy S20 та інших нових продуктів, технологічний гігант Samsung у партнерстві зі скандинавськими дизайнерами Kvadrat презентували спеціальний чохол для телефону. Матеріалом для нього стали пластикові пляшки ємністю 500 мл, які переплавляються та перетворюються на текстильні нитки.

За повідомленням Samsung, одна пластикова пляшка може бути використана для виробництва двох чохлів для телефонів Galaxy S20 +.

«Upcycling – це процес перетворення продуктів з вичерпаним терміном експлуатації на нові матеріали, які не тільки кращі за якістю, а й не завдають шкоди довкіллю… Ці перероблені нитки допомагають зменшити кількість пластикових пляшок на звалищах. До того ж, вони  виробляються в такий спосіб, щоб зменшити кількість вуглекислого газу, що викидається в процесі виробництва, в порівнянні з традиційними матеріалами», – кажуть в компанії.

Samsung також акцентує, що він є першою компанією серед великих брендів у мобільній індустрії, яка випустила чохол для телефону з використанням перероблених матеріалів.

Galaxy Watch Active2

Іще один аксесуар з перероблених плашок – ремінець для «розумних» наручних годинників Galaxy Watch Active 2.

За оцінками, тільки в США понад 60 мільйонів таких пляшок потрапляють на звалища щодня.

фото: samsung.com