Епіцентр

«Епіцентр» спрямовує 1% від оберту на закупівлю медичного обладнання

Мережа супермаркетів «Епіцентр» повідомила, що спрямовує 1% від оберту на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту, а також планує передати 100 апаратів штучної вентиляції легень лікарням великих міст України.

«Працюючи у штатному режимі, ми розраховуємо щомісяця направляти на допомогу країні 40-50 млн грн для закупівлі медичного обладнання, масок, дезінфікуючих засобів та засобів захисту. Ми передамо 100 апаратів штучної вентиляції легень лікарням Києва, Київської області та всіх обласних центрів і великих міст України», – йдеться у повідомленні.

«Епіцентр” заявляє, що продовжує працювати, втім дотримується суворого санітарно-гігієнічного контролю для безпеки покупців, регулює кількість відвідувачів згідно зі встановленими обмеженнями в водночас «підсилив» онлайн-напрямок, щоб забезпечити всі онлайн-замовлення з інтернет-магазину.

«Працівники служби доставки забезпечені засобами захисту, двічі на день проводимо контроль їх стану здоров’я… Товар, який купується на нашому сайті – доставляється з розподільчих центрів, де його контакт із людьми мінімальний», – кажуть в компанії.

Читайте також:

фото: facebook.com/epicentrkua