LVMH вироблятиме дезінфікуючі засоби для лікарень Франції

Група LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) оголосила про виробництво дезинфікуючих засобів для захисту людей від коронавірусу. Серед адресатів нової продукції, куди гелі поставлятимуть безкоштовно – 40 лікарень у Парижі. Під випуск антисептиків переобладнані лінії, на яких виробляли духи та косметику марок Christian Dior, Guerlain і Givenchy.

Виробник luxury-товарів каже, що хоче допомогти вирішити загальнодержавний дефіцит противірусних продуктів у Франції.

“LVMH використовуватиме виробничі лінії своїх парфумерно-косметичних марок … для виробництва великої кількості гідроалкогольних гелів з понеділка. Ці гелі будуть безкоштовно доставлені органам охорони здоров’я”, – йдеться у повідомленні LVMH, яке цитує “Європейська правда”.

Французький конгломерат також володіє такими відомими брендами, як виробник шампанського Moe &Chandon, виробник годинників Tag Heuer та ювелірний дім Bulgari.

Франція закрила свої ресторани, кафе та більшість магазинів, намагаючись боротися з вірусом. У країні зафіксовано 5423 випадки захворювання, померли 127 пацієнтів.

Уряди у всьому світі закликали виробників допомогти із продукцією, який не вистачає під час спалаху вірусу. Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон попросив низку компаній, зокрема Rolce-Royce та JBC, налагодити виробництво апаратів штучного дихання.