Samsung Electronics

Samsung переходить на поновлювані джерела енергії з 2020 року

Samsung Electronics має намір перевести роботу своїх американських, європейських і китайських підрозділів на поновлювані джерела енергії з 2020 року, а також встановити на 63 000 кв.м сонячні та геотермальні станції в Кореї. Цьогоріч компанії виповнюється 50 років і вона підтверджує, що розвиток ініціатив у соціальній, економічній та екологічній сферах є для неї корпоративним пріоритетом.

За офіційними даними, з 2009 по 2018 рік Samsung скоротив викиди парникових газів на 243,1 млн тонн. Це еквівалентно викидам парникових газів від холодильника, який 1,5 млрд людей використовували б упродовж цілого року. У жовтні 2018 року штаб-квартира Samsung у США, а також усі заводи з виробництва продукції для США перейшли на 100% використання енергії з відновлюваних джерел, а робочі місця компанії у Словаччині наслідували цей приклад.

выбросы парниковых газов Самсунг

Щодо запровадження принципів кругової економіки, 54 країни взяли участь у поверненні продукції Samsung, термін експлуатації який вийшов. За вказаний період зібрано близько 3,55 млн тонн електронних відходів. Окрім того, 220 000 тонн переробленого пластику «повернулося» у продукцію Samsung за той же час. До 2030 року компанія планує збільшити використання переробленого пластику до 500 тис тонн.

использование пластика Самсунг

Нині компанія має  216 бізнес-підрозділів у 74 країнах світу. Свої власні центри з утилізації та переробки електронних відходів вона створила ще 1998 року, а в 2004-му для розробки екологічно чистої продукції запровадила процес екодизайну – оцінку ресурсо- й енергоефективності, а також екологічного збитку потенційного продукту з самого початку циклу його розробки. Роком пізніше створено лабораторію Samsung Environment Analysis Lab, яка відстежує, чи використовуються небезпечні речовини в процесі розробки продукту – від конкретних деталей і компонентів до готової продукції.

фото: samsung.com

Читайте також: