Отказ Samsung от пластиковой упаковки

Samsung відмовляється від пластикової упаковки

Компанія Samsung Electronics оголосила, що замінить пластикові упаковки для своїх товарів на паперові й інші безпечні для довкілля матеріали. Це передбачено політикою сталого розвитку виробника електроніки.

З першої половини 2019 року упаковка, в якій поставляються товари й аксесуари Samsung – від мобільних телефонів і планшетів до побутової техніки, буде вироблена з екологічно чистих матеріалів, таких як перероблений папір і пластик із біосировини. Для реалізації цієї ініціативи Samsung навіть сформувала групу фахівців, відповідальну за дизайн, розробку, закупівлю, маркетинг і контроль якості інноваційної упаковки.

Компанія замінить пластикові елементи, що містяться в упаковці для мобільних телефонів, планшетів і носимих пристроїв, на форми з паперової маси. А пакети для аксесуарів будуть вироблені з екологічно чистих матеріалів. Samsung також змінить дизайн зарядного пристрою телефонів, замінить глянцеве покриття на матове та позбудеться пластикових захисних плівок.

Окрім того, пластикові пакети, які використовуються для захисту поверхні побутової техніки, наприклад, телевізорів, холодильників, кондиціонерів і пральних машин, також замінять на пакети з перероблених матеріалів та біопластика. Тобто, на вироблені з пластикових відходів і невикопних матеріалів, таких як крохмаль або цукрова тростина.

До 2020 року Samsung буде використовувати для упаковки та буклетів тільки волоконні матеріали, сертифіковані міжнародними природоохоронними організаціями Forest Stewardship Council, Programme for the Endorsement of Forest Certification і Sustainable Forestry Initiative.

«Samsung Electronics розширює масштаб роботи, спрямованої на вирішення екологічних проблем, таких як виснаження природних ресурсів і пластикове забруднення. Ми прагнемо переробляти ресурси та зводити до мінімуму рівень забруднення, пов’язаний із нашими продуктами. Ми будемо використовувати екологічно чистіші матеріали, навіть якщо це призведе до збільшення вартості», – зазначив Кен Бін Чон, голова Глобального центру задоволеності клієнтів Samsung.

Відповідно до політики безвідходної економіки, Samsung Electronics встановила середньостроковий план переходу до наступного року на використання тільки паперових пакувальних матеріалів, сертифікованих за стандартами сталого лісокористування.

З 2019 по 2030 рік компанія має намір використати в цілому 500 тис. тонн переробленого пластику і зібрати 7,5 млн тонн використаної продукції.