Samsung анонсував конкурс креативних проектів із картонних коробок

Компанія Samsung Electronics та lifestyle-журнал Dezeen запускають міжнародний конкурс ідей для повторного використання картонної упаковки від телевізорів. Автори найбільш незвичайних і практичних прикладів отримають $20 000. Кращі пропозиції будуть реалізовані при розробці упаковки інтер’єрних телевізорів Samsung.

За його умовами конкурсу, необхідно спроектувати меблі або аксесуари для дому з картонної упаковки від побутової техніки, використовуючи підручні засоби, без застосування спеціального обладнання. Необов’язково використовувати упаковку від телевізорів Samsung задля цього – підійде будь-яка картонна упаковка. Проте ідеї, які увійдуть до короткого списку, будуть втілені для телевізорів The Serif, The Frame або The Sero. До заявки слід прикласти короткий опис своєї концепції і автоматизації виробництва, додати мінімум одне зображення. За бажанням, учасники можуть також представити відео або анімацію.

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі віком від 18 років.

Нагадаємо, Samsung Electronics у січні цього року вже презентувала екологічну упаковку для телевізорів The Serif, The Frame і The Sero, за допомогою якої можна створити, наприклад, будиночок для котів, журнальний стелаж, полицю для побутових предметів або електронних пристроїв, у тому числі – для пульта дистанційного управління. Компанія прагне мінімізувати негативний вплив на довкілля і популяризувати повторне використання картонної коробки.

фото: samsung.com