Samsung ставить на екологічність, освіту і доступність

Samsung оголосила про оновлення своєї програми утилізації Galaxy Upcycling для домашнього використання. Вона життєвий цикл пристроїв Galaxy і пропонує споживачам варіанти того, як вони можуть застосувати старі гаджети для створення безлічі зручних інструментів Інтернету речей. Про це компанія заявила під час CES 2021.

Проєкт Galaxy Upcycling впроваджується в межах програми Creative Lab. Він надає способи переробки старих пристроїв лінійки Galaxy. Через три роки після запуску 70% електронних пристроїв вже не використовуються, і кількість таких пристроїв щорічно складає близько 0,2 млрд.

Galaxy Upcycling використовує смартфони, які напевно були б викинуті або забуті на полицях, для створення нових відкритих платформ Інтернету речей, систем зовнішнього спостереження, ігрових приставок і багато чого іншого.

 

Samsung також докладає багато зусиль для повторного використання ресурсів, проводячи збір відходів, розширюючи повторне використання матеріалів і міжнародні програми зі скорочення споживання і переробки відходів у 60 країнах.

Компанія вже випускає продукти, що містять біологічні матеріали. Для цього Samsung використовує промислову кукурудзу, мінеральний пластик, а також знайшла нове застосування колікетону – полімеру, що виготовляється з моноксиду вуглецю, захопленого під час формоутворення. Samsung каже, що першою в галузі стала використовувати цей матеріал у телевізорах.

До речі, 2021 року застосовуватиметься екологічна упаковка телевізорів і для QLED, UHD-телевізорів, і для моніторів, аудіопродуктів.

Читати також: Samsung розробив упаковку, що трансформується в меблі

Для виготовлення певних продуктів Samsung також використовує перероблені пластмаси, отримані після очистки та переробки пластику з відходів, зібраних компаніями з утилізації. Перероблений пластик використовується, наприклад, у внутрішньому пакувальному лотку (30%) і зарядному адаптері (20%). Коробка телефону наполовину складається з переробленого картону, а друк на упаковці і в буклеті з керівництвом користувача виконана соєвими чорнилом.

Читати також: Samsung перетворив пластикові пляшки на чохли для Galaxy

Щодо нових продуктів і рішень, які сприяють сталому розвитку, то, наприклад, новий пульт дистанційного керування Samsung на сонячних батареях частково зроблений з переробленого пластику і може заряджатися від сонячного або електричного світла, що скорочує відходи від виробництва батарей.

Окрім того, з огляду на, що майбутні покоління відіграватимуть вирішальну роль у розбудові сталого майбутнього, Samsung приділяє пріоритетну увагу технологічній освіті. Її програма Samsung Solve for Tomorrow стимулює молодих людей креативно застосовувати технології для вирішення суспільних проблем, а Samsung Innovation Campus допомагає студентам розвивати технічні та персональні навички для майбутньої роботи.

Компанія також розповіла, як робить свої продукти більш інклюзивними і доступними для всіх. Так, додаток SeeColors допомагає людям з дефіцитом сприйняття кольорів (CVD) регулювати налаштування QLED-телевізорів для кращого перегляду, а функція Sign Language Zoom гарантує, що кожен, незалежно від можливостей зору, зможе користуватися всіма інноваційними технологіями.

фото: samsung.com