Электронные отходы

Microsoft, Accenture та інші створили фонд екологічної розробки програмного забезпечення

Провідні IT-компанії Accenture, GitHub, Microsoft і ThoughtWorks разом з Linux Foundation і Joint Development Foundation Projects LLC запускають Green Software Foundation, щоб поставити сталий розвиток в основу розробки програмного забезпечення.

Фонд зеленого програмного забезпечення – це некомерційна організація в індустрії програмного забезпечення, мета якої – створення надійної екосистеми людей, стандартів, інструментів і кращих практик для розробки екологічного програмного забезпечення. До нього можуть приєднатися компанії, що розділяють принципи сталого розвитку, зацікавлені в екологічній розробці ПО, хочуть зробити свій внесок у стандарти для галузі й працювати разом над скороченням викидів вуглецю від індустрій програмного забезпечення.

Фонд прагне допомогти індустрії інформаційних і комунікаційних технологій досягти амбітних цілей – скорочення викидів парникових газів на 45% до 2030 року відповідно до Паризької кліматичної угоди.

«Індустрія програмного забезпечення і співтовариство розробників програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом мають і можливість, і нагоду створювати цифрову інфраструктуру з найменшим впливом на довкілля», – прокоментував Майк Долан, генеральний менеджер і старший віце-президент Linux Foundation.

Читати також: 

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям проаналізувати свій вуглецевий слід і переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>