Безвуглецевий геймінг. Razer встановлює нові цілі зі скорочення викидів

Компанія Razer, що спеціалізується на розробці професійного ігрового обладнання,  оголосила, що планує до 2030 року стати вуглецево-нейтральною. Зокрема, планує скоротити і компенсувати викиди вуглекислого газу.

Щоб досягти цієї мети, глобальні офіси Razer працюватимуть на поновлюваних джерелах енергії до 2025 року. Компанія також заявляє, що розроблятиме продукти, що знижують забруднення клімату, і скорочуватиме викиди від виробничих процесів. Окрім того, Razer намагається скоротити кількість відходів, відмовившись від одноразового пластику у своїх офісах і запровадивши для власної продукції упаковки, що здатна біологічно розкладатися.

Razer також воліє стимулювати молодь, мілленіалів і покоління Z змінювати світ на краще за допомогою кількох зелених ініціатив і кампанії #GoGreenWithRazer. Зкорема, це стосується переробки й усвідомлення впливу на довкілля.

«Поінформованість про те, як ми впливаємо на довкілля, неймовірно важлива. Тому Razer розробила план сталого розвитку, щоб продовжувати боротися зі змінами клімату та довкілля. Ми сповнені рішучості зробити світ кращим, щоб усі його жителі могли грати і жити», каже Мін-Лян Тан, співзасновник і генеральний директор Razer.

Сьогодні європейський офіс Razer у Гамбургу (Німеччина) вже працює на відновлюваних джерелах енергії, і нова штаб-квартира Razer SEA в Сінгапурі, яка незабаром відкриється, також наслідуватиме цей приклад. До 2025 року всі офіси по всьому світу будуть працювати виключно на поновлюваних джерелах енергії.

Окрім того, компанія Razer нещодавно поставила нову мету – врятувати 1 000 000 дерев за рахунок продажу плюшевих іграшок Sneki Snek і екологічно чистих товарів. Щоб заручитися підтримкою фанатів, Razer анонсуватиме нову частину сувенірної продукції Sneki Snek для кожних 250 000 дерев. У компанії кажуть, що кожна продана одиниця Sneki Snek – це порятунок 10 дерев.

Видання The Verge зауважує, що Razer – остання технологічна компанія, яка оголосила про нові кліматичні цілі на десятиліття. Її конкурент Logitech також нещодавно взяв на себе зобов’язання скоротити викиди парникових газів і забезпечити до 2030 року споживання електроенергії з поновлюваних джерел енергії.

Великі технологічні компанії поставили ще більш амбітні цілі. Зокрема, Microsoft дотримується нульового рівня викидів вуглецю з 2012 року. Нещодавно компанія пообіцяла видалити з атмосфери до 2030 року більше вуглекислого газу, ніж викидає.

фото: Razer.com