Солнечные панели

Google, Adobe і Hewlett-Packard закликають Байдена до більш ефективної безвуглецевої закупівлі електроенергії

Google, Adobe і Hewlett-Packard приєдналися до низки екологічних організацій і поставили свої підписи у листі до президента США Джо Байдена, закликаючи його адміністрацію до декарбонізації, запровадження більш ефективних безвуглецевих закупівель електроенергії і визначення можливостей для стимулювання фінансування інновацій, комерціалізації та впровадження чистих енергетичних технологій та інфраструктури.

У листі вказується, що такий крок узгоджується з метою президента боротися з кліматичною кризою в країні і за її межами, зокрема шляхом використання системи державних закупівель для переходу на 100% чисту енергію.

Федеральний уряд щорічно витрачає $500 мільярдів на закупівлю електроенергії, але тільки від 8% до 9% енергії, споживаної федеральним урядом, враховувалися як із  поновлюваних джерел.

Крім того, на думку підписантів, федеральний уряд може надіслати потужний сигнал ринку, який стимулюватиме впровадження нових екологічно чистих джерел енергії, послужить каталізатором для інвестицій і вивільнить капітал.

Компанії наполягають на тому, що мають бути встановлені цілі для закупівлі нових екологічно чистих джерел електроенергії з прив’язкою до часу і місця, щоб федеральні об’єкти якомога швидше досягли 100% безвуглецевого споживання електроенергії на погодинній основі.

Також серед вимого – використовувати механізми обліку та відстеження, які гарантують, що вигоди для економіки і здоров’я населення, пов’язані з впровадженням чистої енергії, будуть справедливо реалізовані всіма регіонами і громадами по всій країні.

Окрім Google, Adobe і Hewlett-Packard, серед компаній та організацій, які підписали лист – AES Corporation, Bipartisan Policy Center, Breakthrough Institute, Center for Climate and Energy Solutions, Clean Air Task Force, Digital Climate Alliance, Environmental Defense Fund, Evergreen Action, FirstLight Power, Good Energy Collective, Hannon Armstrong, Intersect Power, Natural Resources Defense Council, Nuclear Innovation Alliance, Smart Electric Power Alliance, Third Way, Trane Technologies, U.S. Energy Storage Association та інші.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>