Электронные отходы

IBM скоротила викиди CO2 майже на 40%

Корпорація IBM скоротила свої експлуатаційні CO2 викиди на 39,7% з 2005 року і випереджає графік із досягнення своєї поточної мети – скоротити викиди на 40% до 2025 року. Про це повідомляє видання Environmental Leader із посиланням на звіт IBM.

Окрім того, 47% електроенергії, спожитої IBM у 2019 році, надійшло з поновлюваних джерел.

Загалом IBM реалізувала 1660 проєктів з енергозбереження майже в 230 місцях по всьому світу. Це забезпечило щорічну економію 136 000 МВт енергії, що становить 3,2% від загального споживання енергії компанією в 2019 році.

Упродовж року технічні експерти IBM з усіх підрозділів компанії і дослідницького підрозділу продовжували розробляти нові способи надання допомоги у вирішенні складних екологічних проблем завдяки інформаційним технологіям, включаючи штучний інтелект, аналітику, IoT і блокчейн.

IBM Research також розробила систему прогнозування і управління на основі AI, яка покращує накопичення електроенергії в фотоелектричних системах.

До того ж, IBM створила цифрову фермерську платформу, яка надаватиме фермерам прогнози погоди і рекомендації в реальному часі, адаптовані до конкретних потреб окремих полів і культур, допомагаючи збільшувати врожайність, економити воду і зменшувати потребу в добривах і пестицидах.

Читайте також: