мобильное приложение Farmizen

В Індії створили мобільну агроплатформу для містян

За прогнозами ООН, до 2050 року чисельність світу досягне 9,7 млрд осіб, а в містах житимуть близько 10 млрд людей. І вже сьогодні багато міських жителів, особливо в районах з низьким рівнем доходів, відчувають гострий голод, а також обмежений доступ до недорогої здорової їжі. Тож підприємці втілюють різноманітні ідеї для поліпшення ситуації і задоволення потреб зростаючого міського населення – від високотехнологічних закритих ферм у Франції та Сінгапурі до мобільних додатків, що з’єднують міських виробників і споживачів в Індії.

За даними Food Tank, підприємниця Гітанджалі Раджамані створила мобільну платформу Farmizen, яка надає в оренду жителям міст Індії земельні ділянки для вирощування місцевих екологічно чистих продуктів. Додаток розподіляє серед користувачів міні-ферми по 600 квадратних футів.

Користувачі можуть відвідувати ферму в будь-який час, щоб вирощувати і збирати овочі, що не містять хімікатів. Коли «господарі» повертаються в місто, за ділянками доглядають сільськогосподарські робітники. Окрім того, через додаток можна продавати свій врожай або купувати у фермерів продукцію без пестицидів.

Farmizen засновано два роки тому з метою забезпечити стабільний дохід для фермерів і відновити зв’язок містян із сільським господарством і природою. Додаток працює в Бангалорі, Хайдарабаді і Сураті. За цей час його завантажили понад 50 тис разів.

“Ми вирішили створити продовольчу екосистему, яка принесе користь споживачам, фермерам і планеті”, – кажуть у Farmizen.

Today morning harvest from Sanjeevani farm #farmizen #growyourfood

Опубліковано Farmizen Пʼятниця, 3 січня 2020 р.