google

Google запровадив пошук екологічно безпечних готелів

Нова функція пошуку Google позначає готелі як «екологічно сертифіковані» і розповідає про їхні методи сталого розвитку. Зокрема, дозволяє мандрівникам побачити, як готель піклується про довкілля.

«Коли справа доходить до бронювання подорожі, необхідно враховувати безліч факторів, як-от ціна, здоров’я і безпека, вплив на довкілля тощо. Минулоріч ми поділилися інструментами для подорожей, щоб допомогти вам знайти інформацію про здоров’я і безпеку. Тепер хочемо спростити пошук екологічно безпечних варіантів під час подорожей – незалежно від того, що ви робите і куди збираєтеся», – повідомили в Google.

Для цього Google створила команду інженерів, дизайнерів і дослідників, зосереджену винятково на екологічності подорожей. Ця команда вже працює над виділенням екологічно безпечних варіантів в пошукових інструментах.

Отже, тепер пошук готелів в Google покаже, чи був цей заклад сертифіковано як екологічно чистий. Готелі, які були сертифіковані, матимуть позначку «екологічний сертифікат». Визначають екологічність сторонні організації на запрошення Google. Серед них – компанії зі сталого туризму EarthCheck і Green Key.

Якщо хочете дізнатися про методи сталого розвитку конкретного готелю, клацніть на вкладку «Про нас», де можна побачити перелік відповідних дій, зусиль – від економії води і скорочення відходів до використання енергії з екологічно чистих джерел.

 

Читати також: