Косметические принадлежности в отелях Marriott

Нью-Йорк забороняє з 2024 року туалетні міні-приладдя в готелях

Ухвалено закон, що забороняє використання одноразового пластикового туалетного приладдя в готелях Нью-Йорка. З 2024 року готелі в Нью-Йорку мають відмовитися від усіх одноразових засобів. До того в них є час використати існуючі запаси.

Euronews повідомляє, що законодавство встановлює суворі правила використання туалетного приладдя в пластикових пляшках об’ємом менше 12 унцій (близько 340 грам). Зазавичай готелі пропонують пляшки ємністю від 1 до 2 унцій.

Відтак готелі повинні будуть перейти на багаторазові диспенсери і екологічно чисті контейнери для всіх засобів догляду за тілом і волоссям. Невеликим готелям із менш ніж 50 номерами буде надано додатковий рік на підготовку до змін.

Нью-Йорк – не перший штат США, який зосередив свою увагу на пластикових відходах, пов’язаних із індустрією гостинності. 2019 року законодавці Каліфорнії оголосили про плани вжити аналогічні заходи: з 2023 року накладено заборону для великих готелів, а з 2024 – на менші апартаменти. Готелі, що порушуватимуть ці правила, отримуватимуть штрафи в розмірі $500, і $2000 за кожне повторне порушення.

Щороку виробляється більше 270 млрд кг пластику, половина з якогох використовується для виготовлення одноразових предметів, як-от пакети для покупок, чашки і соломинки. З них не менше 7 млрд кг потрапляють в океани, порушуючи екосистеми і забруднюючи довкілля.

Ціль 12. Відповідальне виробництво і споживання
Ціль 14. Збереження морських ресурсів

Ціль 15. Захист екосистем суші


Читати також: 

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>