InterContinental Hotel

InterContinental відмовляється від міні-шампунів у готелях

Імовірно, мініатюрні пляшки шампуню, які ми часто бачимо у ванній кімнаті готельних номерів, незабаром залишаться в минулому. Глобальний готельний гігант InterContinental Hotel Group (IHG) оголосив про відмову від пластику і намір замінити мініатюри в 843 000 номерів по всьому світу на більш габаритні ємності, що можна дозаправляти і поповнювати.

До багатонаціональної мережі IHG входять такі готелі, як Crowne Plaza, Holiday Inn і Regent Hotels & Resorts. Відмова від пластику відбуватиметься поетапно. Загалом вона торкнеться всіх 5600 готелів мережі до 2021 року.

Сьогодні, за підрахунками, в одному готельному комплексі щорічно використовується в середньому 200 млн мініатюр для ванних кімнат. Незабаром готелі пропонуватимуть своїм гостям продукцію кількох брендів. Курорти Six Senses Hotels Resorts Spas вже пропонують мийні засоби в багаторазових керамічних діспенсерах. Понад 1000 готелів Holiday Inn Express у Північній і Південній Америці також запровадили відповідні зміни.

IHG в такий спосіб стане першою міжнародною готельною компанією, яка взяла на себе зобов’язання разом із усіма своїми брендами прибрати мініатюри з ванних кімнат. З екологічних міркувань.

Ваша компанія вже визначилась, які еко- і соціальні ініціативи запровадити? Замовити корпоративний тренінг зі сталого розвитку >>>

Минулого року IHG заявила, що до кінця 2019 року припинить використання пластикових соломинок. Зокрема, прибере з готелів 50 млн соломинок – саме стільки в середньому використовується щороку. Якщо їх викласти в одну лінію, її довжина становитиме близько 10 500 км – це як відстань від Нью-Йорка до Токіо.

Наступник крок – відмова від пластикових тарілок і столового приладдя, яке використовують для сніданків. До того ж, IHG об’єднала зусилля з компанією Winnow і за допомогою штучного інтелекту вони моніторитимуть у буфетах кількох готелів процесс утворення відходів, щоби потім скоротити їхню кількість.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

фото: IHG