Косметические принадлежности в отелях Marriott

Marriott відмовляється від туалетних міні-наборів у пластику

Найбільша в світі міжнародна готельна мережа Marriott International Inc відмовляється від використання в номерах одноразових шампунів, кондиціонерів та гелів для душу. У всіх своїх 7000 готелях. Станеться це до грудня 2020 року.

План боротьби з пластиковими відходами передбачає заміну одноразових ємкостей для мийних засобів на великі пляшки або настінні контейнери з дозаторами.

В одній пляшці з дозатором міститься такий саме обсяг мила або шампуню, скільки в 10-12 пляшках одноразового використання. Водночас пляшки меншого розміру важко утилізувати і вони часто потрапляють у відро для сміття.

За оцінками компанії, таких захід запобігатиме потраплянню близько 500 мільйонів маленьких пляшок або 1,7 мільйона фунтів пластику на сміттєзвалища щорічно.

Нагадаємо, раніше InterContinental Hotels Group, що керує мережами Holiday Inn і Crowne Plaza, пообіцяла повністю відмовитися від маленьких пластикових пляшок для туалетного приладдя. Також Walt Disney Co. заявила, що припинить використовувати їі на курортах і круїзних лайнерах.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

фото: marriott.com