Готельний бізнес посилює екологічність

Стейкхолдери індустрії гостинності приділяють дедалі більшу увагу сталому розвитку, щоб забезпечити безпеку й переваги для свого бізнесу в майбутньому.

За даними британської юридичної компанії Bird & Bird, загальна мета зацікавлених сторін – довести існуючий і майбутній фонд нерухомості до нульового рівня викидів вуглецю і в такий спосіб забезпечити захист від майбутніх ризиків зміни клімату.

Обговорення переходу до низьковуглецевої економіки замкнутого циклу посилилося в 2020 році. Наприклад, Великобританія прагне досягти нульових викидів до 2050 року. Це неминуче призведе до появи більш енергоефективних будівель.

У Bird & Bird кажуть, що у готельній галузі екологічність будівель і способи їх будівництва зараз вивчаються більш уважно, ніж будь-коли.

Тож не виключено, що власники і оператори готелів незабаром обов’язково включатимуть «екологічні положення» або «кліматичні положення» у будівельні контракти, щоб «зелені» зобов’язання мали юридичну силу. Це стосується не тільки використання «зелених» будівельних матеріалів, а може охоплювати все, що завгодно – від екологічного дизайну до того, наскільки стійкою буде будівля до зміни клімату.

Тим часом компанія Greengage Travel and Event Solutions оголосила про запуск довідника ECOsmart Hotels and Venues Directory, в якому будуть представлені об’єкти по всій Великобританії, що «демонструють екологічно чистий підхід». Він призначений для організаторів заходів і корпоративних мандрівників, які шукають більш екологічні варіанти зустрічей або проживання.

Дослідження, проведене Global Business Travel Association (GBTA) свідчить про те, що понад 70% менеджерів з подорожей вважають необхідним «дати мандрівникам можливість зробити вибір щодо екологічно безпечних подорожей».

фото: unsplash.com