Доставка вкусной еды

Готелі працюють над усуненням харчових відходів

Низка провідних готелів, серед яких – Accor, Hilton, Hyatt, IHG Hotels & Resorts і Marriott International, працюють над мінімізацією впливу харчових відходів у партнерстві зі Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) і Greenview.

Разом вони розробили методологію вимірювання готельних відходів Hotel Waste Measurement Methodology v1.0, яка дозволить готелям збирати дані про відходи. Як результат, це дозволить їм встановити цілі щодо скорочення кількості відходів, щоб харчові відходи не потрапляли на звалища, де утворюється парниковий газ – метан. Мінімізація кількості метану так само важлива, як і зниження рівня CO2.

Відтак усі, хто слідує методології, будуть розраховувати, виявляти, вживати заходи і повідомляти свої дані. За задумом партнерів, після масштабування методологія допоможе розробити основу для підтримки галузевого порівняльного аналізу відходів. Зрештою готельна індустрія трансформується у більш екологічну.

Харчові відходи мають величезний вплив на зміну клімату. При гнитті продуктів на звалищах утворюється метан

Нині третина всіх вироблених у світі продуктів харчування потрапляє на звалища. Утім, такої кількості їжі вистачило б, щоб нагодувати кожного на Землі, хто відчуває проблему голоду.

«Готельна індустрія має унікальну можливість вносити зміни, які матимуть глобальні наслідки, коли справа доходить до управління харчовими відходами та всіма відходами», – кажуть у WWF.

Читати також: